Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Pelíšky a pelechy

Každý pelech je originál

Již několik let ručně šijeme pelíšky pro Vaše mazlíčky – je to náš každodenní chleba, do kterého vkládáme své úsilí a kus našeho srdce. Tyto kreativní a velmi kvalitní pelíšky jsou vyrobeny z pevného materiálu, který se jmenuje Alcantara.

Nejsou to žádné umělé kožešiny. Alcantara se používá například pro výrobu luxusních automobilových interérů – a takový luxus si Váš mazlíček určitě zaslouži.

Staňte se návrhařem pelíšku – kreativnosti meze neklademe

Pelíšek není jen místo pro mazlíčka – díky našemu konfigurátoru se stane krásným kusem Vašeho vybavení interiéru.

1 2 3 4

Polštářek

Dekorační polštářek dostupný v různých barvách. Výplň je z umělého peří. Oboustranně z alcantary. Ideální jako dekorace nebo na hraní pro Vašeho pejska.

Vnitřní boky

Boky dostupné v různých barvách, jsou měkké a pohodlné. Vnitří strana boků může být v jedné barvě a vnější v druhé a to bez žádného příplatku. Z vnitřní strany úplně zespoda jsou našité zipy – esteticky schované.

Polštář

Velký polštář, který působí jako výplň pelíšku. K dispozici i rozepínací verze, čili sundávací potah v různých barvách. Seshora je alcantara, zespoda je černá síťovina. Možno za příplatek oboustranně alcantara (napište do poznámek v obj.)

Vnější boky

Vnější část pelíšku. K dispozici v různých barvách, které v kombinací s vnitřními boky vytvoří zajímavé barevné kombinace – boky mohou být dvoubarevné.

Používaný materiál

Výplň - umělé antialergické peří

  • Neztrácí pružnost
  • Neabsorbuje vodu - nepromokavé
  • Nesmršťuje se
  • Je měkké a teplé
     

Potah

Alcantara je látka - textilie – která vzhledem i na omak připomíná brušenou kůži (semiš). Můžeme říct, že je to mikrosemiš.

Díky přirozené impregnaci vláken laminací je velmi nenáročná na údržbu. Zde máme souhrn základních vlastností:

  • Málo se špiní
  • Netvrdne
  • Nemačká se
  • Chlupy se na ní drží minimálně (jako dárek od nás obdržíte čistící váleček pro snadné odchlupení pelíšku)

Péče k zákazníkům

Flexibilita

Jsme velmi flexibilní – dokážeme Vám poradit jak s výběrem velikosti pelíšku, tak s barevnými kombinacemi (jako inspiraci si můžete prohlídnout naši fotogalerii).

Doba dodání

Každý pelíšek je vyráběn na objednávku, tak i doba dodání je 5 pracovních dnů. Nicméně pokud pelíšek potřebujete mít do určitého data, rádi Vám vyhovíme. Napište do poznámky v objednávce, do kdy nejpozději má být pelíšek u Vás doma.

Posíláme kurýrní společnosti GLS, Českou poštou anebo Zásilkovnou.

Dodatkové informace

Jak správně pečovat o pelíšek se dozvíte zde.
Jakou velikost pelíšku zvolit? Klikněte zde

VŠE RUČNÍ KVALITNÍ PRÁCE – ŽÁDNÁ ČÍNA. MÁME EVROPSKÝ CERTIFIKÁT CE NA VŠECHNY MATERIÁLY