Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Otázky a odpovědi

1. Jak si mám objednat pelíšek pro psa nebo pelech pro kočku?

Vyplňte právě teď objednávkový formulář nebo si nakonfigurujte pelíšek a klikněte na objednat nebo vejděte na záložku OBJEDNAT. Případně zavolejte 608 470 731, 558 712 279, nebo napište e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

2. Lze objednávku zrušit?

Ano lze, ale prosíme, abyste nás informovali o zrušení co nejdříve. Maximálně na druhý den od objednání. Každý pelíšek je vyráběn na zakázku, takže pokud máme rozpracovanou Vaši objednávku, tak ji už nelze zrušit.

3. Posíláte i na dobírku?

Ano, zaslání je samozřejmě možné i na dobírku.

4. Posíláte i na Slovensko a dalších zahraničních zemí?

Pelíšky posíláme do všech států EU, mimo EU nikoliv. V takovém případě je třeba uhradit platbu za pelíšek pro pejska či pelech pro kočku v € na náš bankovní účet na Slovensku. Doprava do zahraničí stojí v přepočtu 250,- CZK

Vyplňte objednávkový formulář nebo si nakonfigurujte pelíšek pro psa, a klikněte na KOUPIT či vejděte na záložku OBJEDNAT, ceny v € jsou uvedené v závorce. Doba dodání do zahraničí trvá včetně výroby 7-10 pracovních dnů.

5. Jakým přepravcem posíláte balíčky?

Standardně posíláme kurýrní společností GLS. Pokud si přejete pelíšek poslat Českou poštou, napište nám to prosím do poznámek v objednávce a my dopravu přes ČP zařídíme.

6. Lze zaplatit platební kartou?

Ano lze, a to bez příplatku za dopravu. Stačí zvolit dobírku a zaplatit kartou při doručení kurýrem.

7. Je možnost získat množstevní slevu na pelíšky pro psy?

Ano v případě objednání tří a více kusů Vám rádi ušetříme nějakou tu korunu, jako naše poděkování za přízeň. Napište nám nebo zavolejte, a domluvíme se na konkrétní slevě.
Takže čím víc přátel se domluví, tím levněji to vyjde.

8. Jaké je poštovné v případě koupě více pelíšků pro psa nebo pelechů pro kočku?

Při zakoupení více kusů platíte pouze jedno poštovné - proto se domluvte se známými a udělejte hromadnou objednávku. Ušetříte na poštovném a ještě obdržíte spoustu malých drobností (odchlupovací váleček, plastové mísky pro spy nebo kočky, atd.)

9. Za jak dlouho budu mít pelíšek pro pejska doma?

Pelíšky pro psy odesíláme do cca 6-ti pracovních dní od potvrzení objednávky mailem. Poté 1-2 dny trvá doručení. Pokud potřebujete mít pelíšek pro psa doma dříve, napište nám to v objednávce do poznámek nebo nám napište e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a nebo nám zavolejte 608 470 731, 558 712 279.

10. Jakou velikost pelíšku si mám zvolit a co značí uvedené rozměry?

Velikost pelíšku je uvedená v objednávkovém formuláři. Je to vnější velikost včetně boků. Měří se to přes střed, kde pelech je největší, od místa, které je nejvíc navenek. Počítáme s tím, že pejsek využije celou plochu včetně boků. Každý bok má 10 až 17 cm šířky (velikost 0 až 7, stupňování po 1 centimetru).

Pejsek využívá celou plochu pelíšku, protože celý pelíšek je měkoučký a pohodlný  - i boky.

Nejlépe je to znázorněno na snímku „tyrkysová" s buldokem.

Doporučené velikosti pro jednotlivé rasy

  • 0 - Malé pejsky např. miniaturní York, Shih-Tzu a také štěňata a malé kočky
  • 1 - West, Shih Tzu, York, střední velikosti kočky
  • 2 - West Highland White Terrier, Jezevčík, Miniaturní Knírač, Jack Russel Terrier, velké kočky
  • 3 - Jezevčík, Miniaturní Knírač, Beagle,
  • 4 - Cocker Spaniel, Francouzský bulldog, Shar Pei, Nížinný Ovčák, Labrador
  • 5 - Amstaff, Shar Pei, Labrador
  • 6 - Ohař, Boxer, Dalmatin, Skotský Ovčák, Collie, Husky
  • 7 - Ohař, Německý Ovčák, Bernardin, Rottweiler, Anglický Setr, Knírač velký, Afgánský Chrt, Dobrman, Čau-Čau

Rozhodně ovšem platí, že je lepší zvolit rozměry o něco větší (pokud samozřejmě nejste doma omezeni prostorem). Jsme také schopni ušít atypický pelech, a to přesně dle rozměrů, jaké si budete přát.

 

Vnější rozměr
(měřeno včetně boků)

Vnitřní rozměr
(měřeno bez boků)
Spodní rozměr
(měřeno zespodu pelíšku)
0: 50 cm x 40 cm x 18 cm 0: cca 30 cm x 23 cm 0: 40 cm x 30 cm
1: 60 cm x 50 cm x 20 cm 1: cca 35 cm x 30 cm 1: 50 cm x 40 cm
2: 70 cm x 55 cm x 25 cm 2: cca 45 cm x 33 cm 2: 60 cm x 45 cm
3: 80 cm x 60 cm x 25 cm 3: cca 54 cm x 38 cm 3: 70 cm x 50 cm
4: 90 cm x 65 cm x 25 cm 4: cca 63 cm x 43 cm 4: 80 cm x 55 cm
5: 100 cm x 70 cm x 25 cm 5: cca 70 cm x 45 cm 5: 90 cm x 60 cm
6: 110 cm x 75 cm x 25 cm 6: cca 80 cm x 50 cm 6: 100 cm x 65 cm
7: 120 cm x 80 cm x 25 cm 7: cca 90 cm x 55 cm 7: 110 cm x 70 cm

 

Pokud si nejste jistí velikostí, zvolte raději větší pelíšek pro psa nežli menší anebo nám napište e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte 608 470 731, 558 712 279. Rádi vám poradíme.

Pro lepší výběr vám pomůže galerie fotografií našich spokojených zákazníků, kde jsou vyfoceny pelíšky pro psy se svými „majiteli".

11. Lze pelíšek vyměnit na větší/menší?

Ano lze. Ovšem v tomto případě doporučujeme se nejdřív zeptat svých známých, zda nemají zájem koupit pelech, který Vám nevyhovuje (poskytneme i nějakou slevu). Je ale problém, že nám pak vrácený pelíšek zůstane, jelikož je málo pravděpodobné, že se prodá stejná kombinace barev i velikosti. Proto prosíme, abyste objednávali velice uvážlivě.

12. Druh tkaniny

Vyrábíme z materiálu alkantara - tlustá (na podšívce) a tužší – měkoučká. Jemná na dotek, stínuje se po projetí rukou (lze přirovnat k efektu semiše).

Materiál je nejjednodušší pro udržení čistoty, nejpevnější. Pratelné v pračce při 30 stupních, bez prášku na praní pouze s aviváží  – viz. bod 14 - Jak mám udržovat pelíšek pro psa?

13. Náš pejsek rád hrabe, nebude dno hned děravé?

I na „hrabavé“ pejsky jsou naše tzv. domečky pro psy připraveny. Stačí vyrobit dno z tlustšího materiálu zvaného alkantara a vnitřní polštář vkládat zespodu. Takto bude pelech jako normální pelíšek, akorát pes nevyhrabe polštář. V takovém případě do poznámky v objednávce napište "všitý polštář" a my už budeme vědět co s tím.

14. Jak mám udržovat pelíšek pro psa?

Klasicky, jako např. čalounění ve vozidle. Drobné skvrny na pelechu pro psa vyčistěte vlhkým hadříkem nebo jemným kartáčkem. Použijte neagresivní detergent. Na chlupy použijte třeba lepící váleček, kterým vám „vychytá" všechny chlupy vašeho mazlíčka.

V případě praní, odepněte zip u podšívky, vytáhněte houbičku a celý pelech pro psa dejte do pračky a perte při nízkých otáčkách na 30 stupňů, bez pracího prášku, pouze s aviváží.

15. Jaké barvy lze kombinovat?

Kombinovat lze všechny barvy nacházející se v naší nabídce a to za stejnou cenu, bez žádného příplatku za pelech pro psa. Můžete si vybrat boky v jedné barvě, polštář v druhé barvě a polštářek, ten který obdržíte od nás zdarma, ve třetí. Pro lepší výběr vám poslouží náš konfigurátor nebo galerie fotografií zákazníků.

16. Lze koupit i samostatný vnitřní polštář?

Ano, napište do poznámek objednávky, jakou velikost polštáře pro psa si přejete nebo objednejte zvlášť e-mailem.

Ceny samotných polštářů jsou následující:

Číslo Velikosti polštářku Cena   Číslo Velikost Polštářku Cena
0 30 x 23 cm 105 Kč            4 63 x 43 cm 175 Kč
1 35 x 30 cm 125 Kč   5 70 x 45 cm 190 Kč
2 45 x 33 cm 140 Kč   6 80 x 50 cm 210 Kč
3 54 x 38 cm 158 Kč   7 90 x 55 cm 230 Kč

17. Je potah pelíšku pro psa odnímatelný?

Pelíšek pro psa má odnímatelný potah, pokud si přiobjednáte rozepínací boky (je možno i rozepínací polštář). Následně můžete vyprat samostatný potah - svrchní materiál.  Tato možnost je u větších velikostí a to od velikosti 3. Jinak můžete prát pelíšek bez problémů v celku, např. v pračce na 30 stupňů. Vyjímatelná je i houba na dně pelíšku. Pelech pro psa je zespodu vybaven zipem, který slouží pro vyjmutí houbičky.

Umělé peří pro alergiky nejvyšší kvality, které používáme, vůbec neabsorbuje vodu, takže po vyprání pelíšek pro psa nebo pelech pro kočku je pouze vlhký z vnějšku a rychle schne.

18. Můžu si zvolit i více barev pelíšku pro psa a za stejnou cenu?

Ano, samozřejmě. Můžete si zvolit boky jedné barvy, vnitřní polštář druhé barvy a malý polštářek pro psa třetí barvy a to vše za stejnou cenu. Pomůže vám náš konfigurátor.

19. Mám webové stránky o pejscích a rád/a bych nabídla tyto pelíšky pro psy / kočky návštěvníkům svých stránek – můžu je prodávat?

Ano, samozřejmě. Kontaktujte nás, domluvíme si podrobnosti. Máme speciální věrnostní program a můžete si velmi lehce a bez námahy přijít na dobré peníze.

Podrobné informace poskytneme e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo nám zavolejte 608 470 731, 558 712 279.